Astroloji

 

 

 
Akrep (23.04.2019)
Ay’ın günün bütününde Yay burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Ay’ın Jüpiter ile kavuştuğu gündüz saatlerinde gelirinizi ilgilendiren konularla ilgili olumlu bir süreç yaşayabilirsiniz. Ay 14:43 itibariyle boşluğa giriyor olacak. Bankacılık işlemleriniz için bu saat öncesini terchi etmelisiniz. Bugün Güneş ile Uranüs kavuşuyor olacak. Bu kavuşumla beraber evlilik ve ilişki hayatınızda köklü değişimlerin başladığını hissedebilirsiniz. Size yük olan bir partneriniz varsa artık arkanızda bırakmanın vaktinin geldiğini görebilirsiniz. Sizi sıkan, kısıtlayan bir ilişkiniz varsa artık tahammül etmek istemediğinizi fark edebilirsiniz. Ayrıca yalnızlar ve ilişkisi olanlar için de güzel gelişmeler olabilir. Yeni sürpriz bir ilişkinin başlangıcı yaklaşıyor olabilir. Öte yandan bazı Akrep burçları kendilerini bir anda evlenirken bulabilirler. Senede bir kez olan bu görünümün detaylı yazısı için tıklayınız.
 
Aslan (23.04.2019)
Bugün Ay Yay burcunda hareket ediyor. Ay’ın Jüpiter ile kavuştuğu gündüz saatlerinde aşk hayatınızda şansınız çok açık olacak. Çocuğunuzla ilgili de güzel gelişmeler yaşanabilir. Saat 14:43 olduğunda Ay boşluğa giriyor olacak. Sonuç gerektiren işleriniz varsa yarına ertelemek daha iyi olacaktır. Bugün yılda bir kez olan Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Bu kavuşumla birlikte geleceğiniz için harekete geçmenin zamanının geldiğini göreceksiniz. Sürekli aynı düzende yaşamak, ileriye dönük planlarınızı gerçekleştirememek bu kavuşumla beraber sizin de özgürce hayatınıza yöne verebilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca kariyer hayatınızda da bu değişimi yapmak istiyorsanız tam da vaktidir. Kimsenin sizden beklemediği anda kariyerinizde farklı bir yola girebilirsiniz. Güneş-Uranüs yazısının tamamını okumak için tıklayabilirsiniz.
 
Balık (23.04.2019)
Bugün Ay Yay burcunda ilerliyor. Sizler için de kariyer odaklı bir günün başlangıcı olabilir. Yeni iş teklifleri kapınızı çalabilir. Sorunlarınız varsa yöneticinizle konuşmak için gündüz saatlerini tercih edebilirsiniz. Çalışmıyorsanız geleceğinize yönelik planlar için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Günün sonuna doğru Ay’ın karşıtlık kurduğu Mars’la sebebiyle iş konusunda stresli zamanlar geçirebilirsiniz. Aile ve kariyer arasında kalabilirsiniz.
 
Başak (23.04.2019)
Ay’ın Yay burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Ay-Jüpiter kavuşumuyla evinizle, ailenizle ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Saat 14:43’te ise Ay boşluğa giriyor. Evinizdeki yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bugün Güneş ve Uranüs kavuşuyor olacak. Bu kavuşumla beraber artık hayata pozitif açıdan bakmayı görmeniz gerekiyor. Aslında sizlerin değiştirmesi gereken tek şey olumsuz düşüncelerden kurtulmak olmalıdır. Sürekli ince ayrıntılara takılarak mutsuz olduğunuzu görebilirsiniz. Biraz hayatı oluruna bırakın ve Uranüs’ün de sizi değiştirmesine, daha olumlu bir yapıya dönüştürmesine izin verin. Göreceksiniz ki düşünce yapınızı değiştirdikçe beklediğinizden daha güzel şeyler yaşayacaksınız. Ayrıca akademik hayatınızda ve yurt dışı işlerinizde büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Yılda bir kez olan bu etkinin ayrıntılı yazısı için tıklayınız.
 
Boğa (23.04.2019)
Ay tüm gün Yay burcunda hareket ediyor. Ay’ın Jüpiter ile kavuştuğu bugün içerisinde maddi anlamda şansınız açık olabilir. Ay saat 14:43 olduğunda ise boşluğa giriyor. İnternet üzerinden para transferleri veya alışveriş yapacaksanız bu saatten sonra havada kalabilir. Bugün yılda bir kere meydana gelen Güneş ve Uranüs kavuşumu sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Uranüs’ün gelişiyle zaten Boğa burçlarında değişim süreci başlamıştı. Fakat bazılarınız bu değişiklikleri nasıl yapmalı, sonucu kötü mü olur kararsızlıklar yaşamış olabilir. Şimdi arkanızda Güneş desteği var. Artık bu hayatın kendinizin olduğunu unutmadan sadece sizi mutlu edecek şekilde hayatınızı değiştirmeye başlayın. Fiziksel olarak da radikal değişikler yapabilirsiniz. Kavuşum hakkındaki ayrıntılı yazı için tıklayınız.
 
İkizler (23.04.2019)
Günün tamamında Ay Yay burcunda seyrine devam ediyor. Gündüz saatlerinde kavuşan Ay ve Jüpiter ilişki hayatınızda pozitif gelişmeler yaşatabilir. Günün devamında Ay 14:43’te boşluğa giriyor olacak. Partnerinizle iletişim kurarken aksaklıklar yaşanabilir. Yılda bir kez olan Güneş-Uranüs kavuşumu bugün gerçekleşiyor. Sizleri bu kavuşum biraz daha zihinsel olarak etkileyecek. Kendinizi özgür bırakmalısınız ama bu özgürlüğü önce aklınızdakileri temizleyerek yapmalısınız. Bilinçaltınızdaki o hatıralarınız, siz bilmeden bile zaman zaman psikolojinizi düşürüyor. Gittikçe bu durum da sizi mutsuzlaştırıyor. Şimdi Güneş de arkanızdayken geçmişe takılmak yerine ben önüme bakıyorum demelisiniz. Göreceksiniz ki sizi aşağı çeken düşüncelerden kurtuldukça yüzünüz de artık gülecek. Kavuşumun ayrıntılı yazısı için tıklayabilirsiniz.
 
Koç (23.04.2019)
Bugün Ay gün boyunca Yay burcunda ilerliyor. Ay-Jüpiter kavuşumuyla gündüz saatlerini şanslı geçirebilirsiniz. Saat 14:43 olduğunda ise Ay boşluğa giriyor. Bu saat öncesinde eğitim hayatınızdaki, yurt dışı işlerinizdeki ve seyahatlerinizdeki başvuruları tamamlamanız iyi olacaktır. Bugün yılda bir kez gerçekleşen Güneş-Uranüs kavuşumu yaşanıyor. Sizler için maddi anlamda özgürlük kazanmak isteyeceğiniz gelişmelerin karşınıza çıkabileceğini gösteriyor. Hayatınızda mevcut ekonomik koşullarınıza boyun eğmek yerine artık harekete geçmenin zamanının geldiğini görebilirsiniz. Yeni yatırımlar için cesurca kararlar alabilirsiniz. Beklemediğiniz şekilde geliriniz artabilir. Cesaretin temsilcisi olan bir burçsunuz aklınıza koyduğunuzda sizi hiçbir şey engelleyemez. Detaylı yazıyı okumak için tıklayabilirsiniz.
 
Kova (23.04.2019)
Bugün Ay hareketine Yay burcunda devam ediyor. Gündüz meydana gelen Ay-Jüpiter kavuşumu şansınızın parladığı bir süreçte olduğunuzu gösteriyor. İnanamayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay, saat 14:43 itibariyle boşluğa giriyor. Bu saatten sonra sosyalleşmeye enerjinizi harcayabilirsiniz. Bugün senede bir kere olan Güneş ve Uranüs kavuşumu meydana gelecek. Aile hayatınızda köklü değişikliklerin başlangıcı olabilir. Belki de bazılarınızın evlilik veya eğitim sebebiyle ailelerinin yanından ayrılmaları gerekebilir. Aileye sürpriz bir birey katılabilir. Evinizi değiştirmek istiyorsanız aniden önünüze çıkan bir fırsatla bir anda kendinizi taşınırken bulabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü en iyi bilen burçlardan birisiniz. Bu kavuşum aslında hayatınıza bir yön vermek için size destek olacaktır. Detaylı Güneş-Uranüs kavuşumu yazısı için tıklayınız.
 
Oğlak (23.04.2019)
Günün genelinde Ay Yay burcunda hareketini sürdürüyor. Ay ve Jüpiter kavuşumun olduğu gündüz saatlerinde geçmişte adımını attığınız bir konuyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınız da iyiye gidebilir. 14:43’te Ay boşluğa giriyor. Eski işlerinizi bitirmek faydalı olacaktır. Yılda bir kez olan Güneş-Uranüs kavuşumu yaşanıyor olacak. Aşk hayatınızda değişimin ilk belirtilerini hissedebilirsiniz. Eğer yalnızsanız bunun belki de sebebinin aşka tam anlamıyla odaklanamadığınızdan olduğunu fark edebilirsiniz. Biraz daha karşı tarafa açık olduğunuzda sürpriz aşklar yaşayabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Aşık olmam, kimseyi istemiyorum diyenler bile aşka kapılıp gidebilir. Öte yandan partneriyle ilişkisinde radikal kararlar almak isteyenler için de bu görünüm harekete geçmeleri için destek olacaktır. Çocuğunuzla ilgili de sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızı hangi yönde değiştirmek isterseniz isteyin şans sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken hep yaptıklarınızı yapmamak olmalıdır. Ayrıntılı yazının tamamı için tıklayınız.
 
Terazi (23.04.2019)
Ay tüm gün Yay burcunda ilerliyor. Ay-Jüpiter kavuşumuyla eğitim hayatınızda şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Genel olarak beklediğiniz haberler varsa bugün ulaşabilir. 14:43 olduğunda Ay boşlukta olacak. Mesajlarınızın, maillerinizin iletildiğinden emin olun, havada kalabilir. Bugün senede bir kez olan Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Sizler için maddi olarak değişim dönüşüm süreci başlıyor olacak. Bu özellikle borçlarınızla ve kredilerinizle ilgili bir değişim süreci olabilir. Uzun süredir yakanızı bırakmayan borçlar, elinize para geçmesiyle beraber erimeye başlayabilir. Radikal kararlar alıp bunları eyleme döktüğünüzde maddi olarak yükseğe çıkabilirsiniz. Örneğin bu ani bir kararla iş değiştirmek olabilir. Ayrıca miras konusu da bir anda hayatınızda belirebilir. Bazı Terazi burçları için ameliyat kararları alınabilir. Güneş’in size destek olacağını bilmeniz gereklidir. Yazının tamamı için tıklayabilirsiniz.
 
Yay (23.04.2019)
Ay tüm gün sizlerin burcunda ilerliyor. Ay-Jüpiter kavuşumunun olduğu gündüz saatlerinde hayatınızda şanslı bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Güzelliğinizle ilgili değişimler yapabilirsiniz. Saat 14:43’te Ay boşluğa giriyor. Önemli işlerinizi tamamlamanız bu saate kadar iyi olacaktır. Güneş-Uranüs kavuşumunun yaşandığı bir günde olacaksınız. Hayatınızda bazı değişimlerin vaktinin geldiğini hissedebilirsiniz. Bu özellikle çalışma hayatınızda kendini gösterebilir. Aklınızda planladığınız yapamadığınız değişiklikleri eyleme dökebilirsiniz. Belki de bazılarınız için eyleme dökmeye gerek kalmadan sürpriz bir haberle terfi aldıklarını öğrenebilirler. Ayrıca sağlık sorunları olanlar için de Güneş güç vermeye devam edecektir. İyileşmenizin zor olduğunuzu düşündüğünüz anda tam tersi her şeyin iyiye gittiğini görebilirsiniz. Psikolojik olarak da aydınlanma yaşayacağınız bir dönemden geçeceksiniz. Senede bir kez meydana gelen bu kavuşumun detayları için tıklayınız.
 
Yengeç (23.04.2019)
Ay’ın gün boyunca Yay burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Ay ve Jüpiter kavuşumuyla iş ortamınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay 14:43 itibariyle boşluğa giriyor. Bu zaman sonrası görüşmelerinizde, toplantılarınızda sonuç almakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca bugün Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Güneş’in Uranüs ile kavuşmasıyla beraber artık içinize kapanmak yerine dışa dönük olma vakti. Sosyalleştikçe, dostlarınızla vakit geçirdikçe onca süre neden her şeyi içinizde yaşamış ve hayattan soyutlamışsınız daha iyi anlayacaksınız. Bu görünümün size güzel getirisi ise aklınıza koyduğunuz değişimleri yaptığınızda ummadığınız şekilde de şanslı bir sürece gireceğinizi göstermesidir. Toplumdaki azınlıkların sesi olabilir, yardım kuruluşları için aktif çalışmalar yapabilirsiniz. Yılda bir kez olan bu görünümün detaylı yazısı için tıklayınız.

 

 

 

Haber Yazılımı