Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 19:43 Bu haber 2374 kez okundu
 
Arçelik’ten üniversite öğrencilerine staj programı: Fresh Start
Arçelik, staj programı Fresh Start için başvurular almaya başladı.
Eğitim Haberi
Arçelik’ten üniversite öğrencilerine staj programı: Fresh Start

Arçelik, staj programı Fresh Start ile üniversitede teorisi öğretilen bilgileri 2 ay boyunca işletmelerinde pratik olarak deneyimletiyor. 10 Mart 2018 tarihine kadar başvuruları kabul eden programa katılabilmek için üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencisi olmak, ileri düzeyde İngilizce bilmek, online yapılan genel yetenek ve İngilizce sınavı ile video mülakat aşamalarını başarı ile geçmek gerekiyor.

 

Başta mühendislik bölümleri olmak üzere her bölümden öğrencinin alınabildiği programda yaratıcılık ve inovatif bakış, aranan diğer özellikler arasında yer alıyor. 

Başvuru dönemi sonrasında farklı aşamaları geçerek programa katılma fırsatı yakalayan öğrencilerden, yaz döneminde 2 ay staj yaparak danışmanları eşliğinde bir proje hazırlamaları bekleniyor. Stajlarını başarıyla tamamlayan öğrenciler Arçelik içerisinde Proje Elemanı/Proje Mühendisi ya da yeni mezun işe alım süreçlerinde değerlendirilme şansına sahip olacak.

 

Üniversite öğrencileri başvuruyu nasıl gerçekleştirebiliyor? Adaylar 10 Mart 2018 tarihine kadar buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirler. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arçelik’ten, üniversite, öğrencilerine, staj, programı:, Fresh, Start,
Yorumlar
Haber Yazılımı