Haber Detayı
07 Ağustos 2018 - Salı 19:05 Bu haber 2550 kez okundu
 
Bakan Yardımcısı olan Meşe, üniversite personeli ile vedalaştı
RESMİ Gazetede yayımlanan atama kararlarına göre Sağlık Bakan Yardımcılığı görevine atanan Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Rektörlükte üniversite idarecileri ve personelle vedalaştı.
Gündem Haberi
Bakan Yardımcısı olan Meşe, üniversite personeli ile vedalaştı

Senato Salonu’nda düzenlenen veda toplantısında konuşan Prof. Dr. Emine Alp Meşe, Bakan Yardımcılığı görevini başarıyla yapmaya çalışacağını söyledi.

 

Prof. Dr. Meşe, “Bu görev sizin için ne kadar sürpriz olduysa da, benim için de sürpriz oldu. Ülkemize, vatanımıza, milletimize hayırlı olsun. Burada görev yaptığım sürece bana her türlü desteği veren akademik, idare personel, herkese çok teşekkür ediyorum.

 

Atandığım görev zor bir görev. Fakat bu görevi en iyi şekilde, alnımın akıyla yapmaya çalışacağım” dedi. Konuşmanın ardından üniversite idaresinde bulunan öğretim üyeleri, Prof. Dr. Emine Alp Meşe’ye yeni görevinde başarılar diledi.

 

Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı ve Eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Doğan da, Sağlık Bakan Yardımcısı Meşe’ye çiçek takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakan, Yardımcısı, olan, Meşe,, üniversite, personeli, ile, vedalaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı