Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 17:37 Bu haber 2371 kez okundu
 
Rektör, Tıp Fakültesi'ne tanzim manavı açtı
Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda üniversitenin tıp fakültesine tanzim satış manavı kurulduğunu duyurdu. Hotar, TBMM'de 22 ve 23. dönemlerde AK Parti İzmir milletvekili olarak görev yapmıştı.
Gündem Haberi
Rektör, Tıp Fakültesi'ne tanzim manavı açtı

Hükümet, artan gıda fiyatlarına karşı çok sayıda noktada belediyeler eliyle ucuza sebze-meyve satmaya başlamıştı. Üzerine kar payı konmadığı için ucuza satılan gıdalar nedeniyle devletin zarar ettiği öne sürülmüştü. Farklı şehirlerdeki meydanlarda açılan hükümet destekli tanzim satış noktalarının ardından üniversitelerde de satışa başlandı. 

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Hotar, Twitter'dan yaptığı paylaşımla üniversitenin tıp fakültesinde 'manav' uygulamasına geçildiğini paylaştı. Üniversite rektörü Hotar'ın mesajı şöyle: "İzmir'de örnek bir projeyi daha hayata geçiren üniversitemiz, mensuplarımızın uygun fiyatlarla meyve sebze satın alabileceği 'DEÜ Manav' standının ilkini Tıp Fakültemizdeki kantininde hizmete açtı. Hayırlı olsun".

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rektör,, Tıp, Fakültesi'ne, tanzim, manavı, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı