Haber Detayı
21 Şubat 2015 - Cumartesi 22:12 Bu haber 2704 kez okundu
 
Soruşturma İçin İki Müfettiş Görevlendirildi
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ege Üniversitesi'nde hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun babasını arayarak taziyelerini iletti. Davutoğlu soruşturma için iki müfettişin görevlendirildiğini bildirdi.
Gündem Haberi
Soruşturma İçin İki Müfettiş Görevlendirildi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ege Üniversitesinde yaşanan olayın soruşturulması ve bir ihmal var ise tespiti için iki müfettişin görevlendirildiğini ifade etti.

Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Davutoğlu, olayda hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun babası Fuat Çakıroğlu'nu telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Görüşmede, üniversitelerde birçok öğrenci yetiştirmiş bir kişi olarak bu olaylardan ayrıca üzüntü duyduğunu bildiren Davutoğlu, olayın soruşturulması ve bir ihmal var ise tespiti için iki müfettişin görevlendirildiğini ifade etti.

Ayrıca Başbakan Davutoğlu'nun benzer olayların yaşanmaması için ilgili birimlere gerekli önlemlerin alınması talimatı verdiği bildirildi.

TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, TAZİYELERİNİ DİLEKLERİNİ İLETTİ

 TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ege Üniversitesinde yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun annesi Özlem Çakıroğlu'nu arayarak taziye diledi.

TBMM Başkanlığı İletişim Ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre Çiçek, Çakıroğlu'nun annesi Özlem Çakıroğlu'nu arayarak, olaydan duyduğu üzüntüyü belirterek, taziye dileklerini iletti.  

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör:
Etiketler: Başbakan, Ahmet, Davutoğlu, Ege, Üniversitesinde, hayatını, kaybeden, Fırat, Yıl
Yorumlar
Haber Yazılımı